Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Základní část 1 - 1. kolo
17.9.2016
17:00
LA001
Slavoj Třešť
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Jiří Dolina
,
4.12.2016
15:00
LA003
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Kopřiva
,
Zdeněk Levíček
,
3.12.2016
16:30
LA004
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Hostěrádky
Tomáš Kubát
,
Petr Směja
,
Základní část 1 - 2. kolo
25.9.2016
16:00
LA005
Sokol Sokolnice
-
Sokol Hostěrádky
Otakar Bujnoch
,
Oldřich Jelínek
,
24.9.2016
12:30
LA006
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Prudký
,
24.9.2016
17:00
LA008
Slavoj Třešť
-
Tatran Bohunice B
Patrik Hajn
,
Milan Letev
,
Základní část 1 - 3. kolo
1.10.2016
15:00
LA009
Tatran Bohunice B
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2.10.2016
11:00
LA010
Sokol Újezd u Brna
-
Slavoj Třešť
Jiří Novotný
,
Vojtěch Douda
,
2.10.2016
11:00
LA012
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Otakar Bujnoch
,
Základní část 1 - 4. kolo
9.10.2016
16:00
LA013
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice "B"
Daniel Douda
,
Vojtěch Douda
,
19.11.2016
17:00
LA015
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Bránice
Zdeněk Levíček
,
Vojtěch Douda
,
9.10.2016
17:00
LA016
Tatran Bohunice B
-
Sokol Újezd u Brna
Oldřich Jelínek
,
Jiří Dolina
,
Základní část 1 - 5. kolo
16.10.2016
15:00
LA017
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Zdeněk Levíček
,
Tomáš Kopřiva
,
16.10.2016
10:30
LA018
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice B
Patrik Hajn
,
Petr Směja
,
16.10.2016
11:00
LA019
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Základní část 1 - 6. kolo
22.10.2016
17:00
LA022
Slavoj Třešť
-
SHC Maloměřice "B"
Otakar Bujnoch
,
Jiří Dolina
,
23.10.2016
17:00
LA023
Tatran Bohunice B
-
Sokol Hostěrádky
Michal Hanák
,
Tomáš Kubát
,
23.10.2016
11:00
LA024
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Základní část 1 - 7. kolo
30.10.2016
10:30
LA025
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Matuška
,
30.10.2016
11:00
LA026
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Patrik Hajn
,
Jiří Prudký
,
11.12.2016
12:30
LA027
SHC Maloměřice "B"
-
Tatran Bohunice B
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
Základní část 2 - 8. kolo
6.11.2016
17:30
LA029
Sokol Sokolnice
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
4.3.2017
12:30
LA031
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Josef Škroch
,
5.11.2016
16:00
LA032
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Nové Bránice
Milan Letev
,
Jiří Dolina
,
Základní část 2 - 9. kolo
12.11.2016
16:00
LA033
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Sokolnice
Otakar Bujnoch
,
Josef Stoklasa
,
12.11.2016
10:30
LA034
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Michal Hanák
,
Zdenek Teller
,
12.11.2016
15:00
LA036
Tatran Bohunice B
-
Slavoj Třešť
Dominik Florián
,
Michal Hanák
,
Základní část 2 - 10. kolo
11.9.2016
16:00
LA037
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
10.9.2016
17:00
LA038
Slavoj Třešť
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Jindřich Berger
,
26.11.2016
12:30
LA040
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Patrick Netík
,
Jindřich Berger
,
Základní část 2 - 11. kolo
18.3.2017
12:30
LA041
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
12.3.2017
10:30
LA043
Sokol Nové Bránice
-
Slavoj Třešť
Jiří Dolina
,
Jiří Prudký
,
19.3.2017
12:15
LA044
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice B
Otakar Bujnoch
,
Jiří Dolina
,
Základní část 2 - 12. kolo
25.3.2017
16:00
LA045
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Patrik Hajn
,
26.3.2017
17:00
LA046
Tatran Bohunice B
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Jiří Kubis
,
25.3.2017
17:00
LA047
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Oldřich Jelínek
,
Jiří Dolejší
,
Základní část 2 - 13. kolo
1.4.2017
12:30
LA050
SHC Maloměřice "B"
-
Slavoj Třešť
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
2.4.2017
11:00
LA051
Sokol Hostěrádky
-
Tatran Bohunice B
Oldřich Jelínek
,
Jiří Matuška
,
2.4.2017
10:30
LA052
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Michal Hanák
,
Vojtěch Douda
,
Základní část 2 - 14. kolo
9.4.2017
16:00
LA053
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Dolina
,
9.4.2017
12:45
LA054
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
9.4.2017
11:00
LA055
Tatran Bohunice B
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Novotný
,
Patrik Hajn
,
N1-4 - 1. kolo
23.4.2017
17:00
LA057
Tatran Bohunice B
-
Sokol Sokolnice
Michal Hanák
,
Zdenek Teller
,
22.4.2017
16:00
LA058
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Václav Horáček
,
Zdenek Teller
,
N1-4 - 2. kolo
30.4.2017
10:30
LA059
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice B
Jiří Novotný
,
Tomáš Kubát
,
29.4.2017
12:30
LA060
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Sokolnice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
N1-4 - 3. kolo
6.5.2017
10:30
LA061
SHC Maloměřice "B"
-
Tatran Bohunice B
Zdenek Teller
,
Patrik Hajn
,
7.5.2017
10:30
LA062
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Kopřiva
,
Petr Kremláček
,
N1-4 - 4. kolo
14.5.2017
16:00
LA063
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice B
Jiří Matuška
,
Petr Kremláček
,
14.5.2017
10:30
LA064
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
N1-4 - 5. kolo
18.5.2017
19:00
LA065
Tatran Bohunice B
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
21.5.2017
16:00
LA066
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice "B"
Jindřich Berger
,
Dominik Florián
,
N1-4 - 6. kolo
27.5.2017
14:00
LA067
Tatran Bohunice B
-
SHC Maloměřice "B"
Otakar Bujnoch
,
Tomáš Kubát
,
28.5.2017
16:00
LA068
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
N5-7 - 1. kolo
4.6.2017
15:00
LA069
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
N5-7 - 2. kolo
30.4.2017
11:00
LA071
Sokol Hostěrádky
-
Slavoj Třešť
Zdenek Teller
,
Jindřich Berger
,
N5-7 - 3. kolo
6.5.2017
17:00
LA074
Slavoj Třešť
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
N7-5 - 4. kolo
14.5.2017
11:00
LA075
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
N7-5 - 5. kolo
20.5.2017
17:00
LA077
Slavoj Třešť
-
Sokol Hostěrádky
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
N7-5 - 6. kolo
4.6.2017
11:30
LA080
Sokol Újezd u Brna
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.