Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Sandra Stehlíková
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
8.5. 19:30
AD127
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
23.4. 16:00
AD115
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 33
8.4. 15:30
AD109
L.Vršovice - Slavia
25 : 29
2.4. 15:00
AD103
Slavia - HK Lovosice B
28 : 27
25.3. 17:00
AD097
Sokol Úvaly - Slavia
31 : 34
19.3. 16:00
AD091
Slavia - Ml. Boleslav
26 : 25
11.3. 17:00
AD085
Jablonec - Slavia
26 : 25
5.3. 15:00
AD079
Slavia - Náchod "B"
31 : 28
25.2. 10:30
AD073
Kolín - Slavia
26 : 41
19.2. 15:00
AD067
Slavia - Dukla B
28 : 23
10.12. 18:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
27 : 29
4.12. 17:00
AD055
Slavia - Loko Louny
29 : 30
27.11. 17:30
AD049
1.HC Pardubice - Slavia
31 : 29
13.11. 13:30
AD037
HK Lovosice B - Slavia
30 : 35
23.10. 17:00
AD031
Slavia - Sokol Úvaly
39 : 29
16.10. 15:00
AD025
Ml. Boleslav - Slavia
19 : 16
9.10. 17:00
AD019
Slavia - Jablonec
32 : 20
25.9. 15:00
AD007
Slavia - Kolín
31 : 27
17.9. 10:00
AD001
Dukla B - Slavia
33 : 26
Český pohár mužů
26.9. 19:30
AM058
Slavia - HBC Ronal Jičín
14 : 38
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
Přebor Prahy mladších žáků
27.5. 15:00
BD155
S.Vršovice - Dukla B
21 : 11
27.5. 13:00
BD152
Dukla B - L.Vršovice
12 : 18
27.5. 11:00
BD149
Dukla B - Chodov B
20 : 8
27.5. 09:00
BD146
Chodov A - Dukla B
18 : 11
13.5. 14:00
BD145
S.Vršovice - Dukla B
20 : 13
13.5. 12:00
BD142
Dukla B - L.Vršovice
16 : 17
13.5. 10:00
BD139
Dukla B - Chodov B
24 : 9
13.5. 08:00
BD136
Sokol Břve - Dukla B
13 : 17
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.