Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Pavel Bárta
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.6.2019
Koučovaná utkání
Liga Vysočiny - starší žáci
26.3. 12:00
JB087
Sokol V. Meziříčí - Sokol Chrudim
16 : 8
26.3. 08:30
JB081
Havl. Brod - Sokol Chrudim
23 : 1
30.10. 14:20
JB049
Sokol V. Meziříčí - Sokol Chrudim
18 : 5
30.10. 10:20
JB043
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
19 : 9
23.10. 15:00
JB040
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
15 : 9
23.10. 09:00
JB031
Pardubice - Sokol Chrudim
20 : 1
10.9. 13:45
JB010
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
2 : 20
10.9. 12:35
JB008
Havl. Brod - Sokol Chrudim
11 : 3
Liga Vysočiny - mladší žáci
10.6. 13:30
JC240
Sokol Chrudim - Sokol Žďár n. S.
15 : 13
10.6. 12:00
JC237
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 13
10.6. 10:30
JC234
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
15 : 12
14.5. 12:30
JC219
TJ D. Cerekev - Sokol Chrudim
10 : 10
14.5. 09:30
JC213
Jiskra H. Brod B - Sokol Chrudim
8 : 11
25.3. 09:30
JC132
Sokol V. Meziříčí C - Sokol Chrudim
17 : 14
13.11. 13:57
JC090
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí B
5 : 15
13.11. 12:51
JC088
Sokol N. Veselí A - Sokol Chrudim
13 : 8
13.11. 11:12
JC085
TJ D. Cerekev - Sokol Chrudim
11 : 6
13.11. 10:06
JC083
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí A
8 : 15
29.10. 11:30
JC076
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 12
29.10. 09:00
JC071
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 5
1.10. 12:00
JC037
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí A
7 : 21
1.10. 10:30
JC034
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 11
25.9. 12:00
JC019
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 16
25.9. 10:00
JC015
Sokol Chrudim - Pardubice
12 : 6
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.