Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Skupina Východ
Skupina Západ
Finále
Pohár předsedy KSHV
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Rosa
TJ Sokol Velké Meziříčí A
47
Marek Požár
TJ Sokol Velké Meziříčí B
46
Lubomír Izdný
TJ Sokol Velké Meziříčí C
46
Filip Čížek
TJ Sokol Velké Meziříčí C
44
Oldřich Biško
TJ Sokol Chrudim
40
Jakub Russ
TJ Sokol Velké Meziříčí A
39
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
37
Lukáš Dobrovolný
TJ Sokol Velké Meziříčí A
37
Marek Požár
TJ Sokol Velké Meziříčí A
35
Jakub Mach
TJ Sokol Velké Meziříčí A
35
Martin Kakač
TJ Sokol Nové Veselí B
35
Robin Koudela
TJ Sokol Velké Meziříčí B
34
Pavel Kotouček
TJ Sokol Velké Meziříčí B
34
Radim Kocourek
TJ Sokol Velké Meziříčí B
34
Daniel Babic
Jiskra Havlíčkův Brod B
34
Ondřej Solnička
TJ Sokol Chrudim
32
Matěj Merunka
Jiskra Havlíčkův Brod A
31
Gabriela Juráčková
TJ Dolní Cerekev
28
Daniel Horváth
TJ Sokol Chrudim
28
Pavel Janů
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
27
Jiří Čermák
TJ Sokol Velké Meziříčí A
27
Mojmír Blažejovský
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
25
Daniel Babic
Jiskra Havlíčkův Brod A
25
Jakub Musil
Jiskra Havlíčkův Brod A
23
Jaroslav Pavlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí C
22
Jakub Uchytil
TJ Sokol Velké Meziříčí C
21
David Šmejkal
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
21
Lukáš Vlček
TJ Sokol Nové Veselí A
19
Lukáš Jehlička
1.HC Pardubice
17
Matěj Sladkovský
Jiskra Havlíčkův Brod B
16
Kryštof Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí B
16
Adam Čížek
TJ Sokol Velké Meziříčí B
16
Matěj Vávra
Jiskra Havlíčkův Brod A
14
Jan Sobotka
TJ Sokol Nové Veselí B
14
Richard Martinek
1.HC Pardubice
14
Ondřej Houdek
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
14
Ondřej Danihel
TJ Sokol Nové Veselí B
14
Martina Svobodová
TJ Dolní Cerekev
13
Lukáš Procházka
Jiskra Havlíčkův Brod B
13
Filip Kupa
1.HC Pardubice
13
Zpět
Další
Předchozí kola
Malé finále - H. Brod B - 10.6.2017 (nehraje V. Meziříčí C, D. Cerekev) - výsledky
video
online
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod B
15 : 4
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol Žďár n. S.
9 : 7
video
online
Jiskra H. Brod B - Pardubice
11 : 13
video
online
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
15 : 12
video
online
Sokol Žďár n. S. - Pardubice
17 : 9
video
online
Jiskra H. Brod B - Sokol N. Veselí B
9 : 14
video
online
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Žďár n. S. - Jiskra H. Brod B
14 : 12
video
online
Sokol N. Veselí B - Pardubice
12 : 12
video
online
Sokol Chrudim - Sokol Žďár n. S.
15 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí C
20
16
0
4
267 : 182
32
2
Sokol Chrudim
20
12
2
6
222 : 178
26
3
TJ D. Cerekev
20
11
2
7
201 : 182
24
4
Pardubice
20
8
5
7
202 : 203
21
5
Sokol Žďár n. S.
20
9
1
10
179 : 184
19
6
Sokol N. Veselí B
20
7
1
12
171 : 190
15
7
Jiskra H. Brod B
20
1
1
18
157 : 280
3
Tabulka střelců
Robin Koudela
TJ Sokol Velké Meziříčí C
179
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
168
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Veselý
1.HC Pardubice
17
Marek Pecen
Jiskra Havlíčkův Brod A
13
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
18
Radek Navrátil
TJ Sokol Velké Meziříčí A
18
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.