Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
29.4. 13:30
AO226
Náchod - V. Bystřice A
21 : 24
29.4. 12:30
AO225
Žeravice - HBC Strakonice
22 : 16
29.4. 10:30
AO223
HBC Strakonice - Náchod
18 : 25
29.4. 09:30
AO222
V. Bystřice A - Žeravice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
8.4. 16:45
AP250
Otrokovice - Háje A
19 : 22
8.4. 14:55
AP248
Slavoj Žirovnice - Otrokovice
21 : 15
8.4. 14:00
AP247
Háje A - Hvězda Cheb
11 : 9
8.4. 12:10
AP245
Hvězda Cheb - Otrokovice
13 : 17
8.4. 11:15
AP244
Háje A - Slavoj Žirovnice
22 : 19
8.4. 09:25
AP242
Slavoj Žirovnice - Hvězda Cheb
16 : 7
2.liga ženy - západ
25.3. 15:00
AS101
Č.Budějovice - Sokol Písek B
30 : 25
13.11. 15:00
AS046
Sokol Písek B - S.Vršovice B
34 : 25
25.9. 16:00
AS012
Turnov - Sokol Písek B
25 : 23
2.liga ženy - východ
19.2. 17:00
AT034
DHK Pardubice - SK Velká Bystřice
24 : 23
1.liga starší dorostenky - západ
13.11. 17:00
AUA046
Písek - S.Vršovice
33 : 33
6.11. 12:00
AUA038
Slavia - Slavoj Žirovnice
29 : 16
1.liga mladší dorostenky
11.12. 15:00
AV066
Háje - HK Ivančice
26 : 36
2.liga mladší dorostenky - západ
25.9. 13:00
AVA012
TJ Turnov - Písek
28 : 35
Přebor Prahy mužů
16.9. 20:30
BA006
L.Vršovice B - Slavia B
20 : 30
Přebor Prahy žen
20.6. 18:30
BB067
Astra B - Střešovice A
25 : 26
28.5. 16:00
BB066
Háje - Mělník
21 : 19
24.4. 18:45
BB059
Radlice - Sokol Šťáhlavy
21 : 11
20.4. 18:15
BB047
Praha 4 - Astra B
21 : 27
2.12. 20:00
BB042
Střešovice A - SVŠ PLZEŇ B
30 : 32
27.11. 17:00
BB041
Háje - Sokol Šťáhlavy
19 : 12
21.11. 18:45
BB044
Radlice - Astra B
24 : 25
4.11. 19:45
BB040
Střešovice A - Sokol Šťáhlavy
22 : 27
24.10. 18:45
BB035
Radlice - Praha 4
24 : 17
26.9. 18:45
BB026
Háje - Radlice
17 : 25
22.9. 18:30
BB012
Astra C - Mělník
18 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.