Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA178
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
24 : 23
10.12. 18:00
AA079
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
21 : 29
1.liga muži
13.11. 16:00
AB037
HC Zlín - Dvůr Králové
42 : 24
8.10. 18:00
AB024
Náchod - Talent Plzeň "B"
33 : 29
25.9. 17:00
AB011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
34 : 28
18.9. 16:00
AB004
HC Zlín - Liberec
39 : 32
2.liga muži SVČ
8.10. 16:00
AD024
Náchod "B" - Ml. Boleslav
20 : 23
2.liga muži JM
19.2. 10:30
AE071
Hustopeče - Napajedla
32 : 23
24.9. 17:00
AE007
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
30 : 33
1.liga starší dorostenci
25.9. 15:00
AG011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
2.liga starší dorostenci SM
12.11. 11:00
AIB025
Zlín - Vsetín
29 : 21
18.9. 14:00
AIB004
Zlín - V. Bystřice
34 : 43
2.liga mladší dorostenci JM
19.2. 12:30
ALA071
Hustopeče - Újezd u Brna
23 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
12.11. 13:00
ALB037
Zlín - Házená Uničov
44 : 19
25.9. 13:00
ALB011
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
18.9. 12:00
ALB004
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 16
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM073
SK Velká Bystřice - HC ROBE Zubří
29 : 31
28.9. 11:00
AM062
Olomouc - HC ROBE Zubří
18 : 44
1.9. 19:00
AM023
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
31 : 23
Český pohár žen
17.11. 15:30
AN018
SK Velká Bystřice - HC Zlín
20 : 40
1.liga ženy
5.3. 12:00
AR089
H.Brod - Otrokovice
33 : 22
26.2. 11:30
AR083
Olomouc B - Sokol V. Meziříčí
26 : 30
2.liga ženy - východ
26.2. 17:00
AT037
Olomouc - DHK Pardubice
36 : 31
30.10. 17:00
AT017
Bohunice - Olomouc
20 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
26.2. 13:30
AUB083
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
47 : 21
1.liga mladší dorostenky
5.3. 10:00
AV089
H.Brod - HK Ivančice
29 : 42
W.H.I.L.
1.4. 17:30
AW159
Zora Olomouc - Trenčín
27 : 28
29.1. 10:00
AW178
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
22.1. 17:00
AW095
Slavia Praha - Slávia Partizánske
24 : 21
22.10. 17:30
AW047
Zora Olomouc - ŠKP Bratislava
38 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.