Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 16:00
A074
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
29 : 29
30.4. 16:00
A051
Rokycany - TJ Lokomotiva Plzeň B
19 : 26
23.4. 17:00
A045
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec
27 : 23
30.10. 15:00
A034
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
26 : 26
16.10. 18:00
A027
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 27
9.10. 19:30
A023 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
27 : 19
17.9. 17:00
A008
Šťáhlavy - TJ Lokomotiva Plzeň B
27 : 34
11.9. 17:00
A004
Košutka B - Rokycany
15 : 15
1.liga muži
9.4. 11:30
AB110
Liberec - Sokol Ostrava
43 : 26
2.4. 16:00
AB104
Talent Plzeň "B" - SK Velká Bystřice
20 : 27
5.3. 17:00
AB080
Chodov - Talent Plzeň "B"
37 : 27
27.11. 13:30
AB053
Liberec - Chodov
34 : 28
25.9. 15:30
AB009
Liberec - SK Velká Bystřice
29 : 31
2 liga muži JZČ
19.3. 15:30
AC094
TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
29 : 22
2.liga muži SVČ
4.12. 17:00
AD059
HK Lovosice B - Kolín
33 : 14
17.9. 10:00
AD001
Dukla B - Slavia
33 : 26
1.liga starší dorostenci
2.4. 14:00
AG104
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
4.12. 15:00
AG059
HK Lovosice - HCB Karviná
24 : 24
17.9. 14:00
AG001
Dukla - Sokol Nové Veselí
32 : 28
2.liga starší dorostenci Č
5.3. 15:00
AH080
Chodov - TJ Sokol Bělá
36 : 24
27.11. 17:30
AH053
Liberec - Chodov
38 : 38
25.9. 17:30
AH009
Liberec - 1.HC Pardubice
25 : 26
1.liga mladší dorostenci
9.4. 09:30
AJ110
Liberec - HK Baník Most
29 : 30
2.4. 12:00
AJ104
Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M
30 : 21
4.12. 13:00
AJ059
HK Lovosice - Karviná
27 : 36
27.11. 15:30
AJ053
Liberec - Dukla
24 : 27
25.9. 13:30
AJ009
Liberec - Pepino SKP F-M
33 : 36
17.9. 12:00
AJ001
Dukla - Sokol Nové Veselí
21 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
25.2. 15:00
AKA077
Talent Plzeň "B" - Sokol Žďár n. S.
21 : 25
Český pohár mužů
28.9. 18:00
AM060
S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
23 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.