Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 15:00
AE123
SK Kuřim - Bohunice
23 : 26
23.4. 17:00
AE117
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 24
22.4. 17:00
AE119
Ivančice - SK Kuřim
39 : 30
8.4. 15:00
AE110
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
27 : 28
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
4.3. 15:00
AE083
SK Kuřim - Telnice
33 : 34
4.3. 10:30
AE082
Maloměřice - Napajedla
35 : 14
11.12. 17:00
AE061
Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 18
26.11. 15:00
AE053
SK Kuřim - Ivančice
25 : 41
12.11. 15:00
AE042
SK Kuřim - Maloměřice
21 : 27
16.10. 17:00
AE025
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
24 : 33
9.10. 15:00
AE024
Bohunice - Juliánov
35 : 19
24.9. 10:30
AE010
Maloměřice - Házená Tišnov
31 : 32
18.9. 15:00
AE002
Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
24 : 25
2.liga muži SM
7.5. 16:00
AF130
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
19.3. 13:30
AF092
SK Velká Bystřice B - Luhačovice
34 : 36
1.liga starší dorostenci
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
2.liga starší dorostenci JM
16.10. 15:00
AIA017
Sokol Juliánov - Žeravice
37 : 34
9.10. 13:00
AIA016
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
18.9. 13:00
AIA002
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 13:30
AIC029
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
22.4. 15:00
AIC021
HK Ivančice - Rožnov p.R.
36 : 22
1.liga mladší dorostenci
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
2.liga mladší dorostenci JČ
18.3. 18:00
AKA094
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice
31 : 30
2.liga mladší dorostenci JM
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
11.12. 15:00
ALA061
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
50 : 32
13.11. 16:00
ALA042
Sokolnice - SKKP Handball Brno
24 : 30
16.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
35 : 41
9.10. 11:00
ALA024
Bohunice - Sokol Juliánov
43 : 33
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:00
ALB130
Litovel - Rožnov p.R.
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim - 10. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Chodov B
17 : 26
video
online
Chodov B - S.Vršovice B
29 : 31
video
online
Ledeč n.S. - Kutná Hora
29 : 20
video
online
Sokol Žďár n. S. - HK B Most
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
6
6
0
0
199 : 144
12
2
Ledeč n.S.
6
4
1
1
152 : 131
9
3
HK B Most
6
3
1
2
147 : 138
7
4
Kutná Hora
6
3
0
3
159 : 159
6
5
S.Vršovice B
6
2
1
3
142 : 168
5
6
Chodov B
6
1
1
4
155 : 162
3
7
Wendy Mělník
6
0
0
6
106 : 158
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.