Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC120
TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod
39 : 25
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
19.2. 16:00
AC068
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
34 : 26
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
2.liga muži SVČ
25.3. 10:45
AD099
Kolín - Loko Louny
27 : 20
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
11.3. 18:00
AD087
Ústí n.L. - L.Vršovice
35 : 26
5.3. 15:30
AD082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 29
27.11. 17:30
AD049
1.HC Pardubice - Slavia
31 : 29
12.11. 17:00
AD042
Sokol Úvaly - L.Vršovice
18 : 23
9.10. 15:30
AD021
L.Vršovice - Ústí n.L.
23 : 22
18.9. 17:30
AD005
1.HC Pardubice - Jablonec
24 : 16
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
5.3. 17:30
AH082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
26 : 36
10.12. 13:00
AH062
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
21 : 29
3.12. 15:00
AH059
TJ D.Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
27.11. 13:30
AH049
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 29
19.11. 11:00
AH046
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
22.10. 13:00
AH036
TJ Sokol Bělá - TJ D.Cerekev
29 : 17
9.10. 17:30
AH021
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
16 : 20
18.9. 15:30
AH005
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
49 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
2.liga mladší dorostenci SČ
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
11.3. 16:00
AKB087
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
15 : 22
5.3. 13:00
AKB082
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
35 : 27
27.11. 15:30
AKB049
1.HC Pardubice - D.Králové
32 : 29
19.11. 09:00
AKB046
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
12.11. 15:00
AKB042
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
23 : 20
9.10. 13:00
AKB021
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
29 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.