Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC120
TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod
39 : 25
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
19.2. 16:00
AC068
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
34 : 26
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
2.liga muži SVČ
25.3. 10:45
AD099
Kolín - Loko Louny
27 : 20
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
11.3. 18:00
AD087
Ústí n.L. - L.Vršovice
35 : 26
5.3. 15:30
AD082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 29
27.11. 17:30
AD049
1.HC Pardubice - Slavia
31 : 29
12.11. 17:00
AD042
Sokol Úvaly - L.Vršovice
18 : 23
9.10. 15:30
AD021
L.Vršovice - Ústí n.L.
23 : 22
18.9. 17:30
AD005
1.HC Pardubice - Jablonec
24 : 16
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
5.3. 17:30
AH082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
26 : 36
10.12. 13:00
AH062
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
21 : 29
3.12. 15:00
AH059
TJ D.Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
27.11. 13:30
AH049
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 29
19.11. 11:00
AH046
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
22.10. 13:00
AH036
TJ Sokol Bělá - TJ D.Cerekev
29 : 17
9.10. 17:30
AH021
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
16 : 20
18.9. 15:30
AH005
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
49 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
2.liga mladší dorostenci SČ
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
11.3. 16:00
AKB087
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
15 : 22
5.3. 13:00
AKB082
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
35 : 27
27.11. 15:30
AKB049
1.HC Pardubice - D.Králové
32 : 29
19.11. 09:00
AKB046
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
12.11. 15:00
AKB042
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
23 : 20
9.10. 13:00
AKB021
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
29 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.