Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Krajské školní ligy
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE132
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
23.4. 17:00
AE116
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
22.4. 17:00
AE115
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
27 : 23
9.4. 11:00
AE114
Napajedla - Házená Tišnov
48 : 37
8.4. 10:30
AE109
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 22
2.4. 17:00
AE104
Juliánov - Napajedla
25 : 31
19.3. 10:30
AE094
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
12.3. 17:00
AE089
Házená Tišnov - Ivančice
33 : 27
11.3. 11:30
AE085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
42 : 25
11.12. 16:00
AE062
Sokol II.Prostějov - Napajedla
32 : 26
13.11. 10:30
AE041
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
23.10. 17:00
AE036
Juliánov - Házená Tišnov
43 : 44
8.10. 17:00
AE023
Ivančice - Házená Tišnov
42 : 29
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
1.liga starší dorostenci
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
24.9. 16:00
AG007
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
30 : 28
2.liga starší dorostenci JM
23.10. 15:00
AIA024
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.4. 15:00
AIC015
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
23 : 23
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
9.4. 09:00
AIE016
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
24.9. 14:00
AJ007
Sokol Nové Veselí - Karviná
36 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
5.5. 18:30
AKA121
Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy
34 : 30
18.3. 18:00
AKA094
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice
31 : 30
24.9. 10:00
AKA011
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň "B"
39 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
22.4. 15:00
ALA115
Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
45 : 36
2.4. 13:00
ALA104
Sokol Juliánov - Újezd u Brna
27 : 31
11.3. 09:30
ALA085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
30 : 38
5.3. 15:00
ALA083
Sokolnice - Sokol Telnice
28 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.