Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE132
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
23.4. 17:00
AE116
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
22.4. 17:00
AE115
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
27 : 23
9.4. 11:00
AE114
Napajedla - Házená Tišnov
48 : 37
8.4. 10:30
AE109
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 22
2.4. 17:00
AE104
Juliánov - Napajedla
25 : 31
19.3. 10:30
AE094
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
12.3. 17:00
AE089
Házená Tišnov - Ivančice
33 : 27
11.3. 11:30
AE085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
42 : 25
11.12. 16:00
AE062
Sokol II.Prostějov - Napajedla
32 : 26
13.11. 10:30
AE041
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
23.10. 17:00
AE036
Juliánov - Házená Tišnov
43 : 44
8.10. 17:00
AE023
Ivančice - Házená Tišnov
42 : 29
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
1.liga starší dorostenci
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
24.9. 16:00
AG007
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
30 : 28
2.liga starší dorostenci JM
23.10. 15:00
AIA024
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.4. 15:00
AIC015
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
23 : 23
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
9.4. 09:00
AIE016
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
24.9. 14:00
AJ007
Sokol Nové Veselí - Karviná
36 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
5.5. 18:30
AKA121
Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy
34 : 30
18.3. 18:00
AKA094
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice
31 : 30
24.9. 10:00
AKA011
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň "B"
39 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
22.4. 15:00
ALA115
Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
45 : 36
2.4. 13:00
ALA104
Sokol Juliánov - Újezd u Brna
27 : 31
11.3. 09:30
ALA085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
30 : 38
5.3. 15:00
ALA083
Sokolnice - Sokol Telnice
28 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.