Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 17:30
AC131
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
4.12. 17:00
AC058
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
13.11. 10:45
AC039
Sezimovo Ústí - Praha 4
20 : 30
9.10. 19:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
18.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 12:00
AD125
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
18.2. 10:30
AD072
Kolín - Ústí n.L.
27 : 24
12.2. 17:00
AD081
Loko Louny - HK Lovosice B
27 : 34
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
15.10. 12:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod "B"
35 : 14
1.liga starší dorostenci
17.12. 19:00
AG076
HK Lovosice - Kopřivnice
34 : 29
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
15.10. 19:00
AG026
HK Lovosice - Zubří
27 : 35
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 09:30
AH125
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ D.Cerekev
36 : 30
9.4. 16:00
AH110
Loko Louny - Liberec
37 : 24
18.2. 13:00
AH072
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
26 : 26
12.2. 14:30
AH081
Loko Louny - TJ D.Cerekev
40 : 17
13.11. 09:00
AH039
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
17.12. 14:00
AJ076
HK Lovosice - Kopřivnice
33 : 36
15.10. 14:00
AJ026
HK Lovosice - Zubří
32 : 36
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
1.10. 13:00
AKA016
TJ Loko Č.Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
40 : 24
2.liga mladší dorostenci SČ
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
11.12. 09:00
AKB062
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
37 : 32
2.liga ženy - západ
30.10. 15:00
AS035
Sokol Písek B - Č.Budějovice
22 : 23
1.10. 17:00
AS016
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 11
1.liga starší dorostenky - západ
30.10. 17:00
AUA035
Písek - Slavia
25 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.