Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Skupina Východ
Skupina Západ
Finále
Pohár předsedy KSHV
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
7.5. 17:30
AC131
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
11.12. 11:00
AC062
Zruč n.S. - Č.Budějovice
32 : 28
4.12. 17:00
AC058
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
13.11. 10:45
AC039
Sezimovo Ústí - Praha 4
20 : 30
9.10. 19:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
18.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 12:00
AD125
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
26.3. 17:30
AD101
1.HC Pardubice - Náchod "B"
37 : 27
18.2. 10:30
AD072
Kolín - Ústí n.L.
27 : 24
12.2. 17:00
AD081
Loko Louny - HK Lovosice B
27 : 34
19.11. 10:00
AD045
Dukla B - Jablonec
35 : 28
15.10. 12:00
AD026
HK Lovosice B - Náchod "B"
35 : 14
1.liga starší dorostenci
17.12. 19:00
AG076
HK Lovosice - Kopřivnice
34 : 29
19.11. 14:00
AG045
Dukla - Jičín
36 : 25
15.10. 19:00
AG026
HK Lovosice - Zubří
27 : 35
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 09:30
AH125
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ D.Cerekev
36 : 30
9.4. 16:00
AH110
Loko Louny - Liberec
37 : 24
18.2. 13:00
AH072
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
26 : 26
12.2. 14:30
AH081
Loko Louny - TJ D.Cerekev
40 : 17
13.11. 09:00
AH039
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
17.12. 14:00
AJ076
HK Lovosice - Kopřivnice
33 : 36
15.10. 14:00
AJ026
HK Lovosice - Zubří
32 : 36
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
1.10. 13:00
AKA016
TJ Loko Č.Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
40 : 24
2.liga mladší dorostenci SČ
26.3. 15:30
AKB101
1.HC Pardubice - Náchod
25 : 29
11.12. 09:00
AKB062
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
37 : 32
2.liga ženy - západ
30.10. 15:00
AS035
Sokol Písek B - Č.Budějovice
22 : 23
1.10. 17:00
AS016
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 11
1.liga starší dorostenky - západ
30.10. 17:00
AUA035
Písek - Slavia
25 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Malé finále - H. Brod B - 10.6.2017 (nehraje V. Meziříčí C, D. Cerekev) - výsledky
video
online
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod B
15 : 4
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol Žďár n. S.
9 : 7
video
online
Jiskra H. Brod B - Pardubice
11 : 13
video
online
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
15 : 12
video
online
Sokol Žďár n. S. - Pardubice
17 : 9
video
online
Jiskra H. Brod B - Sokol N. Veselí B
9 : 14
video
online
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Žďár n. S. - Jiskra H. Brod B
14 : 12
video
online
Sokol N. Veselí B - Pardubice
12 : 12
video
online
Sokol Chrudim - Sokol Žďár n. S.
15 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí C
20
16
0
4
267 : 182
32
2
Sokol Chrudim
20
12
2
6
222 : 178
26
3
TJ D. Cerekev
20
11
2
7
201 : 182
24
4
Pardubice
20
8
5
7
202 : 203
21
5
Sokol Žďár n. S.
20
9
1
10
179 : 184
19
6
Sokol N. Veselí B
20
7
1
12
171 : 190
15
7
Jiskra H. Brod B
20
1
1
18
157 : 280
3
Tabulka střelců
Robin Koudela
TJ Sokol Velké Meziříčí C
179
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
168
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Veselý
1.HC Pardubice
17
Marek Pecen
Jiskra Havlíčkův Brod A
13
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
18
Radek Navrátil
TJ Sokol Velké Meziříčí A
18
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.