Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Martin Hlavinka
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 15:00
AE123
SK Kuřim - Bohunice
23 : 26
23.4. 17:00
AE120
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
33 : 36
12.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
29 : 31
12.3. 11:00
AE088
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
37 : 32
5.3. 10:30
AE081
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
39 : 34
13.11. 16:00
AE040
Sokol II.Prostějov - Ivančice
26 : 22
2.liga muži SM
6.5. 16:00
AF127
Uničov A - Šumperk
25 : 28
2.4. 18:00
AF106
Holešov-Přerov - L.Zubří
38 : 28
1.4. 15:00
AF103
Uničov A - Luhačovice
39 : 32
25.3. 16:00
AF097
Rožnov p.R. - Uničov A
37 : 27
26.2. 13:30
AF078
SK Velká Bystřice B - Holešov-Přerov
27 : 30
19.2. 15:00
AF067
Uničov A - Holešov-Přerov
24 : 32
2.10. 10:30
AF017
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
2.liga starší dorostenci JM
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 14:00
AIC011
Rožnov p.R. - Bohunice
25 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
7.5. 10:00
AIE026
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
4.3. 10:00
AIE001
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
2.liga mladší dorostenci JM
12.3. 15:00
ALA087
Sokol Telnice - SKKP Handball Brno
30 : 26
2.liga mladší dorostenci SM
1.4. 13:00
ALB103
Házená Uničov - Zlín
25 : 51
25.3. 12:00
ALB097
Rožnov p.R. - Házená Uničov
41 : 24
11.12. 12:30
ALB062
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Nový Jičín
41 : 29
4.12. 14:30
ALB057
Hranice - Rožnov p.R.
24 : 29
2.10. 14:30
ALB013
Hranice - Házená Uničov
31 : 34
2.liga ženy - východ
22.4. 17:00
AT055
Bohunice - DHK Pardubice
20 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
12.2. 17:00
AUB072
SK Velká Bystřice - Sokol V. Meziříčí
22 : 27
15.10. 15:00
AUB020
Olomouc - SK Velká Bystřice
37 : 13
LOLK muži
14.5. 14:30
OA058
Dřevohostice - Žeravice
20 : 25
8.4. 16:00
OA042
Žeravice - Droždín
20 : 21
23.10. 09:00
OA026
Žeravice - Veselá
32 : 20
LOLK starší žáci
22.10. 14:30
OB026
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.