Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Skupina Východ
Skupina Západ
Finále
Pohár předsedy KSHV
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
30.4. 10:00
AO203
U. Hradiště - Třeboň
14 : 17
Společná regionální liga mužů
30.10. 17:30
CR021
Sokol Žďár n. S. - Wendy Mělník
23 : 13
18.9. 16:30
CR006
Sokol Žďár n. S. - Kutná Hora
42 : 33
Liga Vysočiny - starší žáci
30.10. 15:00
JB050
TJ D.Cerekev - Pardubice
12 : 16
30.10. 14:20
JB049
Sokol V. Meziříčí - Sokol Chrudim
18 : 5
30.10. 13:00
JB047
Pardubice - Sokol V. Meziříčí
10 : 20
30.10. 12:20
JB046
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
4 : 21
30.10. 11:00
JB044
Pardubice - Sokol N. Veselí B
11 : 15
30.10. 10:20
JB043
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
19 : 9
30.10. 09:00
JB041
Sokol Chrudim - Pardubice
1 : 16
2.10. 15:00
JB030
Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B
17 : 7
2.10. 13:40
JB028
Sokol N. Veselí A - TJ D.Cerekev
27 : 9
2.10. 13:00
JB027
Sokol N. Veselí B - Pardubice
25 : 12
2.10. 11:40
JB025
Pardubice - Sokol N. Veselí A
6 : 26
2.10. 11:00
JB024
Sokol N. Veselí B - TJ D.Cerekev
23 : 14
2.10. 09:40
JB022
TJ D.Cerekev - Pardubice
16 : 11
2.10. 09:00
JB021
Havl. Brod - Sokol N. Veselí B
3 : 14
Liga Vysočiny - mladší žáci
14.5. 08:30
JC211
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 8
29.10. 13:30
JC080
TJ D. Cerekev - Pardubice
10 : 7
29.10. 13:00
JC079
Sokol V. Meziříčí A - Sokol Chrudim
18 : 12
29.10. 12:00
JC077
Pardubice - Sokol V. Meziříčí A
7 : 17
29.10. 11:30
JC076
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
3 : 12
29.10. 10:30
JC074
Pardubice - Sokol N. Veselí A
10 : 12
29.10. 10:00
JC073
TJ D. Cerekev - Sokol Chrudim
6 : 8
29.10. 09:00
JC071
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 5
Liga Vysočiny - starší žákyně
6.11. 18:20
JD049
Velké Meziříčí - Slavoj Žirovnice
7 : 20
6.11. 15:40
JD045
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
6 : 9
Liga Vysočiny - mladší žákyně
29.4. 11:30
JE066
Slavoj Žirovnice A - Jiskra H. Brod A
10 : 6
29.4. 09:00
JE061
Slavoj Žirovnice A - Jiskra H. Brod B
17 : 4
29.10. 10:30
JE024
Jiskra H. Brod B - Jiskra H. Brod A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim - V. Meziříčí C - 3.12.2016 (nehraje H. Brod B) - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí C - Sokol N. Veselí B
4 : 10
video
online
Jiskra H. Brod A - Sokol Žďár n. S.
19 : 2
video
online
Kovofiniš Ledeč n. S. - Sokol V. Meziříčí C
16 : 11
video
online
Sokol N. Veselí B - Jiskra H. Brod A
7 : 13
video
online
Sokol Žďár n. S. - Kovofiniš Ledeč n. S.
6 : 12
video
online
Sokol V. Meziříčí C - Jiskra H. Brod A
7 : 21
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol Žďár n. S.
11 : 9
video
online
Jiskra H. Brod A - Kovofiniš Ledeč n. S.
18 : 6
video
online
Sokol Žďár n. S. - Sokol V. Meziříčí C
9 : 12
video
online
Kovofiniš Ledeč n. S. - Sokol N. Veselí B
12 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jiskra H. Brod A
20
20
0
0
348 : 116
40
2
Kovofiniš Ledeč n. S.
20
15
0
5
261 : 188
30
3
Sokol V. Meziříčí C
20
12
0
8
247 : 191
24
4
Sokol N. Veselí B
20
9
0
11
180 : 196
18
5
Jiskra H. Brod B
20
3
0
17
118 : 307
6
6
Sokol Žďár n. S.
20
1
0
19
117 : 273
2
Tabulka střelců
Robin Koudela
TJ Sokol Velké Meziříčí C
179
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
168
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Veselý
1.HC Pardubice
17
Marek Pecen
Jiskra Havlíčkův Brod A
13
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
18
Radek Navrátil
TJ Sokol Velké Meziříčí A
18
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.