Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Rozpis soutěže
Skupina Východ
Skupina Západ
Finále
Pohár předsedy KSHV
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.1.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.3. 13:35
AO196
Šťáhlavy - Lovosice
19 : 12
18.3. 12:40
AO195
Sokol N. Veselí A - Handball Brno
27 : 17
18.3. 11:45
AO194
Dukla B - Lovosice
29 : 19
18.3. 10:50
AO193
Handball Brno - Šťáhlavy
17 : 26
18.3. 09:55
AO192
Lovosice - Sokol N. Veselí A
14 : 30
21.1. 16:00
AO059
Talent A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 15
21.1. 14:00
AO057
HBC Strakonice - Talent A
15 : 29
21.1. 12:00
AO055
Talent A - Lovosice
26 : 12
21.1. 10:00
AO053
Lovosice - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 29
21.1. 08:00
AO051
Pepino SKP Fr.-Místek A - HBC Strakonice
23 : 15
Žákovská liga starších žaček
15.1. 15:00
AP068
DHK Most - Kobylisy II B
25 : 12
15.1. 14:00
AP067
Slavia - VŠ Plzeň A
25 : 5
15.1. 12:00
AP065
VŠ Plzeň A - Kobylisy II B
25 : 19
15.1. 10:00
AP063
Kobylisy II B - DHK Pardubice A
10 : 29
15.1. 08:00
AP061
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
Přebor Prahy mužů
5.6. 20:45
BA055
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
31.5. 19:15
BA052
Slavia B - Chodov C
28 : 33
Přebor Prahy žen
15.6. 18:15
BB090
Astra C - Praha 4
20 : 12
25.5. 20:00
BB078
Astra B - SVŠ PLZEŇ B
23 : 22
25.5. 18:15
BB073
Astra C - SVŠ PLZEŇ B
25 : 20
18.5. 18:15
BB068
Astra C - Sokol Šťáhlavy
20 : 16
11.5. 18:15
BB064
Astra C - Střešovice A
23 : 22
4.5. 18:15
BB058
Praha 4 - Střešovice A
16 : 23
27.4. 18:15
BB069
SVŠ PLZEŇ B - Praha 4
25 : 17
Přebor Prahy starších žáků
26.3. 16:10
BC115
S.Vršovice - Dukla A
8 : 23
26.3. 12:40
BC109
Dukla A - Chodov
27 : 13
26.3. 11:30
BC107
Dukla C - Dukla B
16 : 25
26.3. 08:35
BC102
Dukla C - S.Vršovice
13 : 6
26.3. 08:00
BC101
Dukla A - Dukla B
14 : 18
25.2. 15:50
BC099
Chodov - Dukla C
13 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Malé finále - H. Brod B - 10.6.2017 (nehraje V. Meziříčí C, D. Cerekev) - výsledky
video
online
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod B
15 : 4
video
online
Sokol N. Veselí B - Sokol Žďár n. S.
9 : 7
video
online
Jiskra H. Brod B - Pardubice
11 : 13
video
online
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
15 : 12
video
online
Sokol Žďár n. S. - Pardubice
17 : 9
video
online
Jiskra H. Brod B - Sokol N. Veselí B
9 : 14
video
online
Sokol Chrudim - Pardubice
8 : 13
video
online
Sokol Žďár n. S. - Jiskra H. Brod B
14 : 12
video
online
Sokol N. Veselí B - Pardubice
12 : 12
video
online
Sokol Chrudim - Sokol Žďár n. S.
15 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí C
20
16
0
4
267 : 182
32
2
Sokol Chrudim
20
12
2
6
222 : 178
26
3
TJ D. Cerekev
20
11
2
7
201 : 182
24
4
Pardubice
20
8
5
7
202 : 203
21
5
Sokol Žďár n. S.
20
9
1
10
179 : 184
19
6
Sokol N. Veselí B
20
7
1
12
171 : 190
15
7
Jiskra H. Brod B
20
1
1
18
157 : 280
3
Tabulka střelců
Robin Koudela
TJ Sokol Velké Meziříčí C
179
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
168
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Veselý
1.HC Pardubice
17
Marek Pecen
Jiskra Havlíčkův Brod A
13
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
18
Radek Navrátil
TJ Sokol Velké Meziříčí A
18
Ondřej Štěpán
Jiskra Havlíčkův Brod A
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.