Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.1.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žáků
25.2. 14:40
BC097
L.Vršovice - Dukla C
9 : 21
25.2. 12:20
BC093
Dukla B - Chodov
26 : 11
25.2. 11:30
BC092
Dukla C - Dukla A
16 : 17
25.2. 10:55
BC091
Chodov - L.Vršovice
16 : 15
25.2. 09:45
BC089
Dukla A - Dukla B
13 : 13
25.2. 08:35
BC087
Dukla C - Dukla B
9 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
8.10. 16:40
BD059
Dukla C - Sokol Břve
17 : 14
8.10. 15:20
BD057
Sokol Břve - Chodov A
5 : 17
8.10. 12:40
BD053
Chodov A - L.Vršovice
18 : 17
8.10. 11:20
BD051
L.Vršovice - S.Vršovice
20 : 17
8.10. 10:00
BD049
Dukla C - Chodov A
15 : 24
8.10. 08:40
BD047
S.Vršovice - Dukla C
26 : 9
Společný přebor starších žákyň
9.10. 14:20
BE059
Háje A - S.Vršovice
14 : 12
9.10. 13:00
BE057
Kobylisy II A - Háje A
17 : 14
9.10. 11:40
BE055
Háje A - DHK Most
12 : 9
9.10. 11:00
BE054
Kobylisy II A - Slavia
12 : 15
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
20.5. 16:00
BH030
TJ Turnov - Háje
7 : 9
20.5. 15:20
BH029
Slavia - S.Vršovice
21 : 8
20.5. 14:00
BH027
Háje - Slavia
12 : 12
20.5. 13:20
BH026
S.Vršovice - Sokol Bělá
13 : 11
20.5. 10:40
BH022
Slavia - Sokol Bělá
18 : 7
20.5. 10:00
BH021
Háje - S.Vršovice
13 : 12
Společný přebor mladších žákyň
14.5. 15:30
BI100
Slavia A - Slavia B
14 : 10
14.5. 13:50
BI098
S.Vršovice - Slavia A
5 : 27
14.5. 12:10
BI096
Astra - S.Vršovice
9 : 6
14.5. 10:30
BI094
S.Vršovice - Slavia B
8 : 16
14.5. 08:50
BI092
Háje A - S.Vršovice
15 : 10
27.11. 15:00
BI060
Háje A - Slavia A
3 : 17
27.11. 14:20
BI059
Astra - S.Vršovice
16 : 13
27.11. 13:00
BI057
Slavia A - Astra
17 : 5
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.