Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
25 : 28
18.3. 17:00
AB091
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
32 : 28
19.2. 15:00
AB070
Liberec - HC Zlín
26 : 31
20.11. 16:00
AB047
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice 1921
24 : 30
12.11. 18:00
AB039
HBC Strakonice 1921 - Náchod
34 : 27
22.10. 17:00
AB031
Dvůr Králové - Liberec
29 : 20
25.9. 17:00
AB012
Chodov - Náchod
32 : 25
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
20.11. 18:00
AC044
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
32 : 27
2.liga muži CD-baráž
20.5. 15:00
ACD002
S.Vršovice - Dukla B
26 : 23
2.liga muži SVČ
3.12. 15:00
AD058
Ml. Boleslav - Jablonec
29 : 24
23.10. 15:30
AD032
L.Vršovice - Jablonec
24 : 26
1.liga starší dorostenci
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 16:00
AG039
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
23.10. 17:30
AH032
L.Vršovice - ELP Jablonec
31 : 25
25.9. 15:00
AH012
Chodov - Náchod
26 : 35
1.liga mladší dorostenci
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
19.2. 13:00
AJ070
Liberec - HK Lovosice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 15:00
AKB115
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
18.3. 15:00
AKB091
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 27
22.10. 15:00
AKB031
D.Králové - TJ Sokol Úvaly
23 : 38
1.liga ženy
8.4. 12:30
AR114
HC Plzeň - H.Brod
28 : 24
5.3. 17:00
AR085
Kobylisy - Slavia VŠ Plzeň
26 : 34
12.2. 16:00
AR072
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
31 : 33
4.12. 16:30
AR060
HC Plzeň - Sokol V. Meziříčí
25 : 26
2.liga ženy - západ
12.2. 18:00
AS072
S.Vršovice B - J.Hradec
21 : 37
1.liga starší dorostenky - západ
1.5. 14:00
AUA125
S.Vršovice - H.Brod
30 : 24
5.3. 19:00
AUA085
Kobylisy - DHC Plzeň
25 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.