Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Lucie Stodolová
Post
Mateřský klub
DHK Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
58
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP280]
DHK Pardubice A - TJ Turnov
32 : 10
1 branek
13.05. [AP278]
Kunovice - DHK Pardubice A
35 : 17
0 branek
13.05. [AP275]
Háje A - DHK Pardubice A
18 : 19
0 branek
13.05. [AP273]
DHK Pardubice A - Házená Mělník
28 : 13
0 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
15.10. [JD038]
Ledeč n. S. - DHK Pardubice A
8 : 15
2 branek
15.10. [JD033]
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
12 : 8
1 branek
Liga Vysočiny - mladší žákyně
21.05. [JE080]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod A
12 : 13
2 branek
21.05. [JE078]
Jiskra H. Brod B - DHKPardubice
5 : 10
2 branek
21.05. [JE075]
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
15 : 9
1 branek
21.05. [JE073]
DHKPardubice - Sokol V. Meziříčí
9 : 9
2 branek
29.04. [JE070]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod B
17 : 8
2 branek
29.04. [JE068]
Jiskra H. Brod A - DHKPardubice
9 : 12
1 branek
29.04. [JE065]
Sokol V. Meziříčí - DHKPardubice
8 : 16
2 branek
29.04. [JE063]
DHKPardubice - Slavoj Žirovnice A
6 : 20
1 branek
22.04. [JE059]
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
17 : 8
3 branek
22.04. [JE056]
DHKPardubice - Sokol V. Meziříčí
15 : 4
3 branek
22.04. [JE054]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod A
17 : 7
3 branek
22.04. [JE052]
Jiskra H. Brod B - DHKPardubice
12 : 10
2 branek
02.04. [JE050]
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
17 : 7
0 branek
02.04. [JE047]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod B
16 : 2
1 branek
02.04. [JE044]
DHKPardubice - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
2 branek
02.04. [JE041]
Jiskra H. Brod A - DHKPardubice
10 : 7
1 branek
26.11. [JE039]
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
15 : 3
0 branek
26.11. [JE036]
DHKPardubice - Sokol V. Meziříčí
11 : 6
1 branek
26.11. [JE034]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod A
12 : 6
1 branek
26.11. [JE032]
Jiskra H. Brod B - DHKPardubice
7 : 14
1 branek
29.10. [JE030]
DHKPardubice - Jiskra H. Brod B
20 : 2
3 branek
29.10. [JE028]
Jiskra H. Brod A - DHKPardubice
9 : 8
1 branek
29.10. [JE025]
Sokol V. Meziříčí - DHKPardubice
8 : 14
0 branek
29.10. [JE023]
DHKPardubice - Slavoj Žirovnice A
1 : 10
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.