Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Společná regionální liga mužů
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Liga Vysočiny
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC125
Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
31 : 13
22.4. 16:00
AC120
TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod
39 : 25
1.4. 18:00
AC108
H.Brod - Košutka
31 : 30
19.2. 16:00
AC068
TJ Lokomotiva Plzeň - Praha 4
34 : 26
3.12. 17:00
AC059
TJ D.Cerekev - Zruč n.S.
30 : 34
2.liga muži SVČ
25.3. 10:45
AD099
Kolín - Loko Louny
27 : 20
12.3. 17:30
AD088
1.HC Pardubice - Loko Louny
28 : 30
11.3. 18:00
AD087
Ústí n.L. - L.Vršovice
35 : 26
5.3. 15:30
AD082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 29
27.11. 17:30
AD049
1.HC Pardubice - Slavia
31 : 29
12.11. 17:00
AD042
Sokol Úvaly - L.Vršovice
18 : 23
9.10. 15:30
AD021
L.Vršovice - Ústí n.L.
23 : 22
18.9. 17:30
AD005
1.HC Pardubice - Jablonec
24 : 16
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 13:30
AH088
1.HC Pardubice - Loko Louny
26 : 22
5.3. 17:30
AH082
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
26 : 36
10.12. 13:00
AH062
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
21 : 29
3.12. 15:00
AH059
TJ D.Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 25
27.11. 13:30
AH049
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
24 : 29
19.11. 11:00
AH046
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 22
22.10. 13:00
AH036
TJ Sokol Bělá - TJ D.Cerekev
29 : 17
9.10. 17:30
AH021
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
16 : 20
18.9. 15:30
AH005
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
49 : 19
2.liga mladší dorostenci JČ
1.4. 16:00
AKA109
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
29 : 38
2.liga mladší dorostenci SČ
12.3. 15:30
AKB088
1.HC Pardubice - Loko Louny
33 : 42
11.3. 16:00
AKB087
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
15 : 22
5.3. 13:00
AKB082
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
35 : 27
27.11. 15:30
AKB049
1.HC Pardubice - D.Králové
32 : 29
19.11. 09:00
AKB046
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
37 : 29
12.11. 15:00
AKB042
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
23 : 20
9.10. 13:00
AKB021
Lokomotiva Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
29 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - V. Meziříčí - 21.5.2017 - výsledky
video
online
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod A
10 : 8
video
online
Jiskra H. Brod B - Slavoj Žirovnice A
3 : 20
video
online
DHKPardubice - Sokol V. Meziříčí
9 : 9
video
online
Jiskra H. Brod A - Jiskra H. Brod B
17 : 3
video
online
Slavoj Žirovnice A - DHKPardubice
15 : 9
video
online
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod B
14 : 0
video
online
Jiskra H. Brod A - Slavoj Žirovnice A
8 : 14
video
online
Jiskra H. Brod B - DHKPardubice
5 : 10
video
online
Slavoj Žirovnice A - Sokol V. Meziříčí
22 : 9
video
online
DHKPardubice - Jiskra H. Brod A
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavoj Žirovnice A
32
32
0
0
511 : 179
64
2
Jiskra H. Brod A
32
19
0
13
343 : 279
38
3
DHKPardubice
32
16
1
15
339 : 318
33
4
Sokol V. Meziříčí
32
9
2
21
253 : 358
20
5
Jiskra H. Brod B
32
2
1
29
139 : 451
5
Tabulka střelců
Adéla Brabcová
DHK Slavoj Žirovnice A
146
Eliška Ešnerová
Jiskra Havlíčkův Brod A
119
Karolína Slámová
TJ Sokol Velké Meziříčí
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Brabcová
DHK Slavoj Žirovnice A
12
Lucie Stodolová
DHK Pardubice
8
Eliška Ešnerová
Jiskra Havlíčkův Brod A
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Trojanová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Bára Rosická
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Tereza Králová
DHK Pardubice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.